1

Téma: Update Malého systému 4.30

Mám zakúpenú od vás verziu Formica 4.30 ako ju abgrejdujem na verziu 4.40 ? Ïakujem

2

Re: Update Malého systému 4.30

Upgrade z verze 4.30 na "alespoň stejně velkou" 4.40 je ve všech případech placený; ceny byste našel v tabulce na stránce www.formica.cz/cenik.html v předposledním sloupci.  Upgrade můžete objednat u Ing. Hamáčka na telefonu (+420) 603 540 067 nebo e-mailem na info@formica.cz .

Z Vašeho dotazu bohužel nepoznám, máte-li klíč HASP.  (Můžete mi napsat např. sériové číslo své instalace?)  V kladném případě si můžete stáhnout také instalační sady verze 4.40 a i bez licenčního certifikátu je užívat s omezením, jaké měl někdejší tzv. Malý systém.  (Můžete v nich dokonce nahradit stejnojmenné soubory podstatně pokročilejší testovací verzí z archivu, zmíněného v tomto fóru.)

Pokud jste měl koupený jen Malý systém, připravujeme také prodej dvou menších verzí, a sice s omezením 80 součástek a 300 vývodů, anebo 120 součástek a 500 vývodů.

3

Re: Update Malého systému 4.30

Dobrý večer p.Horský.Mám zakúpenú od vás verziu Formica 4.30 .??íslo 730/350/6000.Myslím že mám verziu 80 súčiastok a 300 vývodov.V tom čase mi prišla iba jedna disketa.Potom po registrácii som dostal po zaplateni diskety tri.Odvtedy s programom pracujem tak.Takže ako dalej.

4

Re: Update Malého systému 4.30

Dobrý den, zdá se mi, že by pro Vás vhodným upgradem mohl být systém verze 4.40 s omezením 80 / 300.  Požádal jsem Ing. Hamáčka, aby Vám napsal na Vaši e-mailovou adresu.

Jinak čísla 730/350/6000, která uvádíte, zřejmě nejsou sériové číslo Vaší instalace, ale právě její současná omezení (70 součástek, 350 vývodů, 6000 prvků).

5

Re: Update Malého systému 4.30

Ako zistím čísla inštalácie, prosím?Ïakujem

6

Re: Update Malého systému 4.30

Verze 4.30 měla About Box takovýto
http://www.formica.cz/files/forum/aboutbox.png
a sériové číslo je v něm uvedeno hned za "S/N".

7

Re: Update Malého systému 4.30

Dobry den mam zakupeny "Maly system 4.30". HASP kluc nemam. Cislo licencie 9384. Chcel by som upgradovat na 4.40. Ako mam postupovat.

8

Re: Update Malého systému 4.30

Dobrý den,

Ing. Hamáček by Vás měl kontaktovat na Vašem e-mailu, případně na adrese, kterou jste mu zadal při registraci výše uvedeného S/N.

Kdyby se v čemkoliv vyskytl problém (doba dovolených apod.), prosím spojte se přímo se mnou (horsky@formica.cz nebo +420+272762440).